دیدار مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با توراپراتورهای چین


 

 جمعی از تور اپراتورهاي کشور چين به سرپرستي اسپرينگ تور شانگهاي، با دعوت نماینده گردشگری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران از کشور چین به ایران آمده و طی سفری 2 هفته ای از جاذبه های گردشگری ایران بازدید و با مسئولین و مدیرعامل کانون رامین افشاری به تبادل نظر پرداختند.

شرکت بین المللی خدمات سفر شانگهای اسپرینگ در سال 1981 تاسیس شده است. شانگهای اسپرینگ (Shanghai Spring Tour)  بزرگترین شرکت خصوصی خدمات مسافرتی با بیش از 4000 نفر پرسنل در چین می باشد. در ضمن اولین و تنها شرکت خدمات مسافرتی چینی است که ایرلاین مخصوص به خود (Spring Airlaines)  را دارد.

از سال 1994 تا کنون، شانگهای اسپرینگ (Shanghai Spring Tour) به عنوان اولین شرکت در بین 100 شرکت اول گردشگری این کشور از جانب سازمانی ملی گردشگری چین شناخته شده است.

رامین افشاری خاطر نشان داشت: در این مذاکره نحوه همکاری های آتی به منظور جذب گردشگری از کشور چین مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد دو شرکت همکاری های نزدیکی در این خصوص داشته باشند. در همین راستا یادداشت تفاهم مشترکی بین دو شرکت به منظور توسعه گردشگری منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، اولین فاز با همکاری شرکت مذکور، برگزاری فم تور(تور آشنا سازی) برای تور اپراتورهای فعال چین در حوزه خاورمیانه و اصحاب رسانه حوزه گردشگری و سلبریتی ها و ایجاد ارتباط با توراپراتورها و فعالین حوزه گردشگری ایران و تشکیل دفتر حوزه گردشگری ایران در دفتر مرکزی شرکت اسپرینگ خواهد بود.

از مهمترین مفاد این تفاهم نامه مي توان به برگزاري نمايشگاه های گردشگري، هفته فرهنگي، فم تورهای گردشگري و ... اشاره نمود.

 

 

 

 

1397/3/13