نشست هم اندیشی حضور نمایندگان صنعت گردشگری ایران در نمایشگاه مسه وین ۲۰۱۸ برگزار شد

نشست هماهنگی و هم‌اندیشی حضور شرکت‌های خدمات مسافرتی، فعالان و نمایندگان صنعت گردشگری ایران در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری مسه وین ۲۰۱۸ از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد.

به‌گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: این نشست امروز، یکشنبه ۱۰ دی ۹۶ با حضور عبادرضا اسلامی، مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون و نمایندگان شرکت‌های خدمات مسافرتی ایرانی که در این نمایشگاه حضور خواهند داشت، برگزار شد.

عبادرضا اسلامی، در این نشست با بیان اینکه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برای سومین سال پیاپی به نمایندگی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این نمایشگاه حضور دارد، گفت: سیزدهمین نمایشگاه گردشگری مسه وین ۲۰۱۸ از ۲۱ تا ۲۴ دی با حضور بیش از ۸۰۰ شرکت از ۷۰ کشور جهان و هم‌زمان با نمایشگاه اتومبیل در شهر وین، پایتخت اتریش برگزار می‌شود.

مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، افزود: از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه، آشنایی شرکت‌های گردشگری با یکدیگر، مشاوره دادن به علاقه‌مندان در زمینه سفر به ایران، شناخت و بررسی کمپین‌های جدید بازاریابی، توسعه بازارهای جدید گردشگری، برگزاری شو و سخنرانی و جمع‌آوری و تبادل اطلاعات و تجربیات تجاری در زمینه گردشگری است.

اسلامی ادامه داد: آژانس‌های مسافرتی، شرکت‌های فعال در حوزه تورسیم محلی، سازمان‌های رسمی اتریش و سایر کشور‌ها در صنعت گردشگری، تورگردانان، شرکت‌های حمل و نقل، هتل‌ها و اقامتگاه‌ها، شرکت‌های خدماتی، انجمن‌های تجاری، مراکز آموزش خدمات جهانگردی و گردشگری و مطبوعات فعال در زمینه صنعت گردشگری در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

وی تصریح کرد: غرفه جمهوری اسلامی ایران در این دوره از نمایشگاه مسه وین به مساحت ۱۰۴ مترمربع و به صورت چهارطرف‌باز به شماره A ۰۸۲ در سالن A ، قرار گرفته است و شرکت‌های خدمات مسافرتی پردیسان گشت، آیتو، ارگ جدید، آدینه تراول، گاتو (گردشگران خورشید گردشگری سپاهان)، آفتاب کلوت، خانه سفر پارس، راستین سیر، آریا دخت گشت نوین و پارادایس به نمایندگی از ایران در این نمایشگاه حضور دارند.

اسلامی خاطرنشان کرد: اجرای موسیقی سنتی ایران، برنامه عصر ایرانی، پوشش خبری غرفه از طریق شبکه تلویزیونی جام جم، برپایی چایخانه سنتی ایران و توزیع اقلام تبلیغاتی به بازدیدکنندگان و جلسه با سفیر جمهوری اسلامی ایران در مورد مسائل و مشکلات شرکت کنندگان ایرانی از جمله برنامه‌هایی خواهد بود که برای این نمایشگاه تدارک دیده شده است.

مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، اضافه کرد: غرفه ایران در این نمایشگاه براساس آثار تاریخی کشورمان طراحی شده است.

وی ادامه داد: حدود ۹۰ درصد از غرفه‌ها ۹ مترمربع مساحت دارند و تلاش شده است بیشترین فضا به شرکت‌کنندگان اختصاص پیدا کند.

در پایان این نشست، مراسم قرعه‌کشی به منظور تعیین چگونگی قرارگیری شرکت‌های خدمات مسافرتی در غرفه جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.


1396/10/10