از سوی امداد خودروی کانون انجام شد:

ارائه 120 خدمت امدادی به رائران حرم امام راحل

امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی همزمان با بیست و هشتمین سالروز رحلت جانگداز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، خدمات امدادی به زائران حرم حضرت امام خمینی (ره) ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: این طرح در راستای اجرای مصوبات ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، کمیته عملیات ترافیک اجرایی طرح های ویژه ترافیکی پلیس راهور ناجا و ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های تهران و قم، از 10 تا 16 خرداد ماه اجرا شد.

طی اجرای این طرح، تعداد 97 دستگاه خودروی امدادی سبک و سواری و 3 دستگاه جرثقیل سنگین در محورهای منتهی به استان تهران ( قم، کرج، سمنان) و حرم مطهر رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) مستقر بوده و به مسافران خدمات امدادی ارائه کردند.

علاوه بر این، تعداد 2 پایگاه امدادی (کانکس) مستقر در عوارضی تهران قم نیز سرویس ها را با تخفیف ویژه به متقاضیان ارائه کردند.

لازم به ذکر است که شرکت خودروساز عقاب افشان (به منظور ارائه خدمات به اتوبوس ها) و شرکت­های رامک یدک (طرح جایگزین خودرو)، مدیران خودرو، پرشیا خودرو، نیز در کنار امداد خودروی کانون حضور فعال و گسترده ای داشتند.


1396/3/16