در مسیر تهران- لرستان برگزار می­شود:

رالی گردشگری خانوادگی خودروهای بیابانی

رالی تور خانوادگی سافاری، در مسیر استان­ های تهران، مرکزی، همدان و لرستان، 11 و 12 خرداد ماه از سوی کلوپ سافاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار می­ شود .

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران؛ این رالی 11 خرداد ماه از ابتدای جاده ساوه و مقابل پیست کارتینگ پرند آغاز شده و شرکت‌کنندگان پس از پشت سر گذاشتن ایستگاه­ های کنترل، عبور از جاده‌ها و مسیر‌های آسفالته و خاکی به شهر بروجرد خواهند رسید.

رییس کلوپ سافاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در خصوص این رالی گفت: ترویج فرهنگ اتومبیلرانی ایمن، معرفی جاذبه­ های گردشگری کمتر شناخته شده شهرها و استان­ های مختلف کشورمان، ارتقای توانایی و مهارت­ های رانندگان خودروهای بیابانی و ایجاد امکان حضور اعضای خانواده­ ها در فضای سالم رقابتی از مهمترین اهداف برگزاری رالی تور خودروهای دو دیفرانسیل از سوی این کلوپ است.

اکبر فتاحی، با بیان اینکه رالی از استان تهران آغاز شده و در استان لرستان به پایان خواهد رسید، افزود: مناطق و شهرهایی که به عنوان مسیر برگزاری این رالی انتخاب شده ­اند از جمله ساوه، ­تفرش، فرمهین، خنداب، ملایر و بروجرد دارای جاذبه ­های متعددی هستند که شاید تاکنون به صورت خاص به آنها توجه نشده است و ما در نظر داریم این ظرفیت­ ها را بیش از پیش به هموطنانمان معرفی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: به همراه داشتن لوازم شخصی، لوازم یدکی و تجهیزات ویژه عبور خودرو از مسیرهای صعب العبور برای شرکت کنندگان ضروری است .

شرکت در این رالی برای دارندگان خودروهای بیابانی (دو دیفرانسیل) آزاد بوده و علاقه­ مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 66755567 (021) تماس بگیرند .1396/3/7