نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در ایمنی راه از فعالیت‌های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی قدردانی کرد

نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در ایمنی راه در پیامی که به اولین جشنواره هم پیمانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای ارسال کرد، از تلاش‌های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها، در راستای ارتقای فرهنگ صحیح رانندگی و افزایش ایمنی در تردد خودروها و عابرین قدردانی به‌عمل آورد.

به گزارش روابط‌ عمومي کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، نخستين جشنواره هم‌پيماني رانندگان حرفه‌اي با حضور وزير راه و شهرسازي، معاونين وزير، فرمانده پليس راه كشور، جمعی از مديران و معاونان سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي و مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در محل سالن همايش‌هاي صدا و سيما برگزار و پیام تصویری ژان تاد، رییس فدراسیون بین‌المللی اتومبیلرانی (فیا) و نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در ایمنی راه، در آن پخش شد.

ژان تاد در پیام ارسالی خود از تلاش‌های و فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها و سایر دست‌اندرکاران این عرصه تجلیل و قدردانی کرد.

در بخشی از مراسم از حمایت‌های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در راستای برگزاری هرچه بهتر جشنواره هم پیمانی ایمنی رانندگان حرفه‌ای قدردانی و به ده نفر از رانندگان حرفه‌ای منتخب در سطح ملی لوح زرین و به بیست نفر از آنان، لوح بلورین اهداء شد .1395/10/1