نماینده امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در استان مرکزی تجلیل شد

نمایندگی امداد خودروی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در استان مرکزی در آیین گرامیداشت روز حمل و نقل و رانندگان، مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، در آیین گرامیداشت روز حمل و نقل و رانندگان استان مرکزی که با حضور مدیران و مسئولان استانی، روسای انجمن‌های صنفی و شرکت‌های حمل و نقل و دست اندرکاران صنعت حمل و نقل استان برگزار شد، از نمایندگی امداد خودروی کانون برای تلاش در راستای امداد‌رسانی شایسته به مسافران و گردشگران و همیاری با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی در جهت برقراری امنیت در جاده‌های استان قدردانی به‌عمل آمد.

در این مراسم مدیر کل حمل و نقل، معاون عمراني استانداری، نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان و ريئس كميسيون كشاورزي، آب و منابع طبيعي مجلس شوراي اسلامي و روسای انجمن‌های صنفی حمل و نقل استان حضور داشتند و به ایراد سخن پرداختند.

در پایان مراسم به انجمن‌هاي بار و مسافري در بخش كالا و مسافر، مديران شركت‌هاي حمل ونقل بار و مسافر، رانندگان نمونه باربري و مسافري و مديران شركت‌هاي حمل و نقل مواد سوختي، برترین‌های حوزه امداد خودرو، مراكز معاينه فني و شركت‌هاي آموزشي رانندگان، فرماندهان پلیس راه و تعدادی از کارمندان نمونه و بازنشسته لوح سپاس و جوايزی اهدا شد.


1395/9/30