ارزیابی آثار شرکت کننده در جشنواره عکس سفر و ایمنی راه انجام شد

آثار رسیده به نخستین جشنواره عکس «سفر و ایمنی راه» امروز، 20 آذرماه 1395، از سوی هیأت داوران جشنواره ارزیابی و برترین عکس‌ها انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در این رقابت فرهنگی اجتماعی که با هدف ترویج فرهنگ اتومبیلرانی ایمن و ارتقای ایمنی رفت و آمد در راه‌های کشور برگزار شد، 300 عکاس با حدود 1500 اثر شرکت کردند.

هیأت داوران متشکل از اسماعیل عباسی، ساعد نیکذات وکیارنگ علایی که از جمله اساتید و صاحب‌نظران حوزه عکاسی کشور هستند، آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره را مورد ارزیابی وبررسی قرار داده و سه اثر برتر را انتخاب کردند.

صاحبان آثار برگزیده نخستین جشنواره عکس سفر و ایمنی راه، در آیین پایانی که روز 30 آذرماه برگزار می‌شود، معرفی و به آنان جوایز نقدی شامل 3 میلیون تومان نفر اول، 2 میلیون تومان نفر دوم و یک میلیون تومان نفر سوم به همراه لوح سپاس اهدا خواهد شد.

همچنین حدود 60 قطعه از برترین عکس‌‌ها و آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره، در قالب کتابچه دیجیتالی، منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بنا بر این گزارش؛ ایمنی راه و فرهنگ اتومبیلرانی ایمن، ایمنی راه و کودکان و نوجوانان، ایمنی راه و جاده‌ها، ایمنی راه و لذت سفر، ایمنی راه و عابران پیاده، ایمنی راه و حمل و نقل عمومی، ایمنی راه و حاشیه راه‌ها، ایمنی راه و وسایل نقلیه، ایمنی راه و رفتار و حقوق شهروندی، ایمنی راه و امداد و نجات، ایمنی راه و احترام به محیط زیست، ایمنی راه و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، ایمنی راه و ایرانگردی و ایمنی راه و حیات وحش، موضوعات این جشنواره بود.


1395/9/20